KONST / Litografier / Färglitografi 11609107
nr 1160 9107
Lindorm Liljefors
(1909-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 209/360, Rävjakt, motivet: 37x51
Lindorm Liljefors, svensk målare, skulptör och illustratör född 1909, död 1985.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:32:32
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lindorm Liljefors
Läs mer om Lindorm Liljefors